LCM Corp   ul. Wodzisławska 9,   52-017 Wrocław
tel: (71) 341 61 11
Pomoc Drogowa 24h
tel: 605 36 30 30

Likwidacja szkód samochodowych

Prowadzimy szybką i sprawną likwidację szkód samochodowych. Dokonujemy napraw powypadkowych, w tym napraw bezgotówkowych. Wystarczy skontaktować się z naszą firmą we Wrocławiu.

Likwidacja szkód Wrocław

Działamy kompleksowo – od momentu zaistnienia szkody. Odbieramy auto od Klienta, zgłaszamy szkodę, uczestniczymy w oględzinach, a następnie pozwalamy na pracę naszym mechanikom samochodowym. Po zakończeniu naprawy, samochód jest transportowany z warsztatu w miejsce wyznaczone przez Klienta.
Na czas wykonywania naprawy, Klient otrzymuje samochód zastępczy. Poszkodowanym przysługuje prawo do auta zastępczego z OC sprawcy kolizji.

Lokalizacja

Instagram


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /alt/home/webmaster.luxurycorp/www/domeny/lcmcorp.pl/wp-content/plugins/simply-instagram/simply-instagram-functions.php on line 90

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /alt/home/webmaster.luxurycorp/www/domeny/lcmcorp.pl/wp-content/plugins/simply-instagram/simply-instagram-functions.php on line 93